Ulusoy Kemer Holiday Club 30 yaşında

0
446

Ünlü işadamı Yılmaz Ulusoy’un sahibi olduğu Ulusoy Kemer Holiday Club ve 8. Cumhurbaşkanı Rahmetli Turgut Özal tarafından açılmıştı.

Ünlü işadamı Yılmaz Ulusoy’un sahibi olduğu Ulusoy Kemer Holiday Club ve 8. Cumhurbaşkanı Rahmetli Turgut Özal tarafından açılmıştı.

ANTALYA- Antalya’nın Doğası ile ünlü Kemer Bölgesinin en gözde ve köklü tatil köylerinden biri olan Ulusoy Kemer Holiday Club 30’uncu yılını muhteşem etkinliklerle kutluyor. Otuzuncu yıl kutlamaları çerçevesinde birçok renkli etkinliğin gerçekleştirileceği Kemer Holiday Club, 6 Haziran gecesi Suat Suna’nın doyumsuz konserine ev sahipliği yapacak…

Enerji, denizcilik, turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Yılmaz Ulusoy Holding, bünyesinde faaliyet gösteren Türk turizminin öncü tatil köylerinden Ulusoy Kemer Holiday Club’ın 30’uncu yıldönümünü kutluyor…

TURGUT ÖZAL TARAFINDAN AÇILDI
İş dünyasının duayen isimlerinden ünlü işadamı Yılmaz Ulusoy’un sahibi olduğu ve 8. Cumhurbaşkanı Rahmetli Turgut Özal tarafından 1989 Mayıs sonunda hizmete açılan Ulusoy Kemer Holiday Club, 30’uncu yıl kutlamaları çerçevesinde birçok renkli etkinliğe ev sahipliği yapacak.

SUAT SUNA SAHNE ALACAK
Kutlamalar, 6 Haziran gecesi Türk Pop Müziği’nin güçlü ve romantik sesi Suat Suna’nın muhteşem konseriyle start alacak. Her albümü ile dinleyenlerinin gönlünde taht kuran pop müziğinin sevilen ismi Suat Suna, Ulusoy Kemer Holiday Club konuklarına 30’uncu yıldönümü kutlama konserinde harika bir gece yaşatacak.

Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Suat Suna ile start alacak Ulusoy Kemer Holiday Club 30’uncu yıldönümü kutlamaları sezon boyunca devam edecek… Otuzuncu yıldönümü şerefine yerli ve yabancı pek çok ünlü şov grubu ve sanatçının sahne alacağı Ulusoy Kemer Holiday Club, konuklarına yaz boyunca unutulmaz tatil anıları sunacak…

Ağırlıklı olarak yurtdışına hitap eden Ulusoy Kemer Holiday Club doğa harikası atmosferi, gurme mutfağı ve tatilin her anına neşe katan eğlence anlayışıyla 30’uncu yılında düzenleyeceği etkinliklerde yine farkını ve öncü kimliğini ortaya koyacak.

ULUSOY KEMER HOLIDAY CLUB HAKKINDA

Ulusoy Kemer Holiday Club emsalsiz mimarisi ve eşsiz plajıyla çok özel bir tatil köyü. Toros dağları eteklerinin Akdeniz’le buluştuğu çam ormanları içinde, geleneksel Anadolu Türk evi mimarisinin modern adaptasyonu ile inşa edilmiş 42,799 m² alana yayılan bir güzellik.

Ulusoy Kemer Holiday Club, ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenlik Sistemi, temiz denizin göstergesi olan “Mavi Bayrak” ve çevreye uyumlu, çevreyi koruyucu tesis unvanı olan “Yeşil Yıldız” ve “Beyaz Yıldız” sertifikalarına sahip.

Mavi bayrak özünde temiz deniz suyu, sonrasında da çevre eğitimi ve bilgilendirmeye önem veren gerekli donanıma sahip, iyi bir çevre yönetimini temsil ediyor. Ulusoy Kemer Holiday Club 1993 yılından bu yana Mavi Bayrak ödülünü gururla taşıyor.

Çocuklu aileler için en ideal ortamı sağlayan Ulusoy Kemer Holiday Club inşa edilirken ağaç konumları dikkate alınarak tasarlandığı için tek bir ağaca bile zarar verilmemiş. Aralarında 7-8 yüz yıllık zeytinlerin de yer aldığı toplamda 1206 adet ağaç bulunan Ulusoy Kemer Holiday Club bu sebeple“Ağa Han Vakfı Mimari Ödülü” ne aday gösterilmiş ve Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından “En Güzel Bahçe Ödülü”ne de layık görülmüş.

Son dönemde bütün odaları tamamen yenilenen Ulusoy Kemer Holiday Club en iyi hizmet verebilecek hale getirilmiştir.

Muhteşem bir eğlence anlayışına sahip tesiste birbirinden yetenekli ve deneyimli 30 animatör hizmet veriyor. Konuklara her gece değişik şovlar sunuluyor. Devamında da plaj ve iskelede gerçekleştirilen after şovlar konukları gece boyunca eğlendirmeye devam ediyor. Ayrıca tesiste açık hava diskosu da bulunuyor.

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Göynük beldesinde yer alan Ulusoy Kemer Holiday Club

Kemer’e 7, Antalya’ya 35, havalimanına 45 km. uzaklıkta konumlanıyor.

Kaynak: Ulusoy Kemer Holiday Club 30 yaşında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giren
Lütfen adınızı yazın