Mandarin Oriental, Bodrum’a 12 ödül verildi

0
425

Mandarin Oriental, Bodrum Kuala Lumpur’da 2019 Haute Grandeur Global Excellence Awards’ta 12 Ödülün sahibi oldu

BODRUM / KUALA LUMPUR – Mandarin Oriental, Bodrum Kuala Lumpur’da gerçekleşen Uluslararası ölçekte prestijli ve saygın 2019 Haute Grandeur Global Excellence Awards ödül töreninde toplamda 12 ödüle layık görüldü. Ödülü Mandarin Oriental, Bodrum adına Genel Müdür Harun Dursun aldı.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort’ta; her biri kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalarla toplam 137 konaklama ünitesi, iki eşsiz kum plajı, benzersiz plajların, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan dokuz restoran ve barın yanı sıra, hem ruhu hem vücudu dinlendiren ödüllü spa bulunuyor. Mandarin Oriental, Bodrum, 2014 yılında hizmet vermeye başladığı günden bu yana, sektörün en prestijli ödüllerinin sahibi olarak başarısını sürdürüyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun, bu değerli ödüller ile ilgili düşüncelerini “Uluslararası alanda layık görüldüğümüz bu prestijli ödüller bizi gururlandırıyor. Ödüllerimizin, ekipçe misafirlerimizin beklentilerinin üzerine geçmek ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatabilmek için gösterdiğimiz çabanın ve efsanevi hizmet ilkemizinbir yansıması olduğunu düşünüyorum. Her ödülle birbirine daha çok kenetlenen Mandarin Oriental, Bodrum ekibi olarak yatırımcımız Astaş Holding’in desteğiyle başarılarımızı daha da yukarı taşımak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” sözleriyle dile getirdi.

2019 Haute Grandeur Global Excellence Awards’da Mandarin Oriental, Bodrum’un aldığı ödüller:

Mandarin Oriental, Bodrum

Avrupa’daki En İyi Balayı Resort’u

Avrupa’daki En İyi Havuzlu Villa

Avrupa’daki En İyi Resort Spa’sı

Avrupa’daki En İyi Resort Villası

The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum

Türkiye’deki En İyi Sağlıklı Yaşam Spa’sı

Türkiye’deki En İyi Resort Spa’sı

Assaggio

Avrupa’daki En İyi Sahil Restoranı

Türkiye’deki En İyi Resort Restoranı

Dünya Çapındaki En İyi İtalyan Mutfağı

Bodrum Balıkçısı

Avrupa’daki En İyi Resort Restoranı

Türkiye’deki En İyi Akdeniz Mutfağı

Dünya Çapındaki En İyi Türk Mutfağı

Haute Grandeur Global Hotel, Spa and Restaurant Awards öncü, saygı duyulan ve Uluslararası çapta güvenilen ödül organizasyonu olarak oteller, resort’lar, restoranlar ve spa’lar gibi lüks kuruluşların yüksek başarılarını ödüllendirmek adına kuruldu. Ödüllere layık görülen oteller, spa’lar, restoranlar misafirperverlikten çeşitli lüks kriterlerine kadar her alanda her zaman mükemmelli hedefleyen, misafirlerine eşsiz, unutulmaz ve ilham verici bir deneyim sağlayan kuruluşlar olarak öne çıkıyor. Haute Grandeur Global Exellence Awards otel, spa ve restoran sektöründeki en yüksek övgü ve başarı olarak kabul ediliyor.

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM HAKKıNDA

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 137 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü Spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.

MANDARIN ORIENTAL HOTEL GROUP HAKKıNDA

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında lüks otel, resort ve rezidansların ödüllü sahibi ve işletmecisidir. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 23 ülkede ve bölgede, her biri grubun doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 32 oteli ve altı rezidansı işletiyor. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırıyor.

Kaynak: Mandarin Oriental, Bodrum’a 12 ödül verildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giren
Lütfen adınızı yazın