İDO Yunan adaları seferlerine başlıyor

0
0

İSTANBUL – Yunan adalarına vizesiz seyahatler başlıyor. İDO, yıl boyunca Yunanistan’a 7 gün süre ile yapılacak seyahatler için bilet fiyatlarını duyurdu. Yunan adası Samos’a gidiş-dönüş bilet fiyatları açıklandı. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), 6 Nisan’dan itibaren İzmir Seferihisar ve Aydın Kuşadası’ndan Yunanistan’ın Samos (Sisam) adasına seferler gerçekleştirecek. İDO’nun belirlediği bilet fiyatlarına göre, Seferihisar’dan Samos’a gidiş-dönüş biletler 35 Euro, Kuşadası’ndan ise 41 Euro olarak satışta olacak.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile Yunan adaları sefer detayları belli oldu. Kuşadası-Samos, Seferihisar-Samos olmak üzere iki yerden yapılacak Yunan adası seferleri bileti ne kadar oldu?

Yunan adaları, Türk vatandaşlarına ziyaretleri tüm yıl boyunca 7 gün vize muafiyeti mart ayında başlıyor.

Seferihisar-Samos seferleri haftada 3 gün sabah gidiş, akşam dönüş olacak şekilde planlanacak. Ağustos ayında ise haftanın her günü seferler olacak. Kuşadası-Samos seferleri 15 Haziran’a kadar haftada 3 gün sabah gidiş, akşam dönüş şeklinde düzenlenecek. 15 Haziran’dan sonra da haftanın her günü seferler yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giren
Lütfen adınızı yazın