Marmara Skal’da başkanlık zinciri törenle Melih Buluç’a verildi

0
863

Marmara Skal’ın Dedeman Bostancı Hotel’de düzenlenen gecesinde başkanlık zinciri Mert Okan’dan, Melih Buluç’a geçti

ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM
İSTANBUL- Marmara Skal’ın Dedeman Bostancı Hotel’de düzenlenen gecesinde yönetim değişti ve başkanlık zinciri Mert Okan’dan, Melih Buluç’a geçti.
Skal Türkiye Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri ve Skal Marmara eski başkanlarından Orhon Atameriç, zincir değişimini yaptı. Başkanlık zincirini Melih Buluç’a taktı. Mert Okan’a ise eski başkanlık zincirini taktı. Daha sonra eski yönetim ve yeni yönetim sahnede yer alarak konuklara teşekkür ettiler.

MARMARA SKAL’DA SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DEVAM
Skal Marmara başkanlığını devreden Mert Okan, görevi süresince sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verdiklerini söyledi. Yeni Başkan Melih Buluç, eski yönetime çalışmaları için teşekkür ederek “Üye artırmayı ve sosyal sorumluluk projelerini geliştireceğiz. Gelecek dönemde üyelerine sımsıkı sarılmayı sürdüren bir Marmara Skal göreceksiniz. ” dedi.

MARMARA SKAL’DA İLKAY BENER ANILDI
Kalabalık katılımın gerçekleştiği Skal Marmara’nın zincir değişim gecesinde kuruculardan rahmetli İlkay Bener anıldı. Skal International Onur kurulu Üyesi Somer Özkök, İlkay Bener’in bir şehirde iki Skal kurulmasının yasak olması kuralına rağmen Marmara Skal’ın kurulması için büyük mücadele verdiğini belirterek “Skal International Genel merkezi’nden Yurt dışından Marmara Skal’ın kurulması için bana soruldu. Bende hiçbirmahçuru olmadığını ve İstanbul’un büyük şir şehir olduğunu belirterek onay verdim.İyi ki Marmara Skal’ın kuruluşuna onay vermişim. Aradan geçen süre içinde burada yeni dostlar kazandık ve başarılı bir Marmara Skal oluşmasına sağladık” dedi.

MARMARA SKAL’DA SOMER ÖZKÖK’TEN ZEYBEKTİKO
Gecede sahne alan Murat Yenyıl ve Aşina çiftinin oluşturduğu Galata Orkestrası herkesin duygularına hitap eden nostaljik şarkılarıyla Skal Marmara üyelerini geçmişe götürdü. Orkestra Zeybetiko çaldığı zaman ise yerinde duramayan ve dayanamayan Somer Özkök elinde mendille sahnede yer aldı. Müzik eşliğinde zeybek oynadı. yerine otururken ise kadehini havaya kaldırarak orkestrayı kutlayan Somer Özkök bol alkış aldı. 

Kaynak: Marmara Skal’da başkanlık zinciri törenle Melih Buluç’a verildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giren
Lütfen adınızı yazın